Raieõiguse Müük

Raieõiguse müük usalda eksperdile!

Raieõiguse müügi protsess

Raieõiguse müük sobib teile, kui soovite oma metsast tulu teenida, aga tahate metsakinnistu ikkagi endale jätta. Raieõiguse müük saab toimuda peamiselt kahel viisil: fikseeritud (kokkulepitud) hinnaga või metsast väljaveetava sortimendi ja koguse alusel. Alljärgnevalt toome välja tähtsaima info, mis puudutab raieõiguse müüki.

Raieõiguse müük fikseeritud hinnaga

Raieõiguse müük fikseeritud hinaga tähendab, et raieõiguse müügi lepingu sõlmimisel lepime teiega kokku tihumeetri puidu eest makstava hinna, mille saate metsaomanikuna olenemata puiduhindade kõikumisest.

Raieõiguse müük fikseeritud hinnaga on teile riskivabam eriti juhtudel, kui te ei peaks olema kursis metsamaterjali hindadega, või peaks puidu hind kõikuma.

Raieõiguse müük metsast väljaveetava materjali koguse alusel

Raieõiguse müük metsast väljaveetava puidu sortimendi või koguse alusel tähendab, et saate tasu olenevalt sel hetkel (kui puit jõuab peale raietööde teostamist kokkuostu) kehtivatest puidu hindadest. Müües raieõigust sellisel moel, on risk kõrgem, kui metsa hinnad peaksid langema. Samuti, saate suurema tasu, kui metsa hinnad peaksid olema tõusnud.

Raieõiguse müük metsamaterjali koguse alusel sobib metsaomanikule, kes on veendunud, et tema metsas kasvavad puud on terved ning materjal kvaliteetne.

Küsi raieõiguse müügi hinnapakkumist juba täna!

Metsandusteenused

Metsa Müük

Soovite müüa metsa või metsamaad? Olete õigel metsa ostu kodulehel, lugege pikemalt, kuidas saada oma metsa eest parim hind ning küsige müügisoovi korral kindlasti metsa müügi hinnapakkumist ka meie käest.

Põllumaa Müük

Soovite müüa põllumaad? Ostame kokku põllumaid igas suuruses üle terve Eesti. Kui soovite oma põllumaa eest saada õiglast ja turuhinnale vastavat pakkumist, küsige hinda kindlasti ka meie käest!

Raieõiguse Müük

Soovite müüa raieõigust teie metsakinnistul? Ostame raieõigust ning teostame iseseisvalt raietööd teie metsamaal, makstes alati metsamaterjali eest õiglast hinda. Vaadake meie pakkumist lähemalt.

Metsa istutamine

Olete teostanud raietöid ning soovite abi metsakinnistu taasmetsastamisel? Aitame teid kõigi metsa istutamist hõlmavate protsessidega ning metsa istutamisega. Lugege pikemalt metsa istutamisest.