AA Metsandus OÜ

Metsa- ja Metsa Ost

Ostame metsamaad pikaajalise plaani alusel ning saame teile seetõttu pakkuda turu kõrgeimat keskmist metsa hektari hinda.

Rohu- ja Põllumaa ost

Ostame põllumajandusliku maad, et seda taastada ning pikaajalise kava alusel välja rentida. Meile võib pakkuda müügiks ka rohumaad.

Metsa majandamise teenused

Vajate abi metsamaa istutamiseks ettevalmistamisel? Soovite tellida metsaistikuid või saada lihtsalt hüva nõu metsamajanduslike protsesside jaoks.

Tasuta konsultatsioon

Aitame teid kõigi metsandusalaste väljakutsete puhul. Jätke meile oma kontaktanded või helistage meile otse telefonile numbril 56 14 14 80

.

Metsandusteenused

Metsa Müük

Soovite müüa metsa või metsamaad? Olete õigel metsa ostu kodulehel, lugege pikemalt, kuidas saada oma metsa eest parim hind ning küsige müügisoovi korral kindlasti metsa müügi hinnapakkumist ka meie käest.

Põllumaa Müük

Soovite müüa põllumaad? Ostame kokku põllumaid igas suuruses üle terve Eesti. Kui soovite oma põllumaa eest saada õiglast ja turuhinnale vastavat pakkumist, küsige hinda kindlasti ka meie käest!

Raieõiguse Müük

Soovite müüa raieõigust teie metsakinnistul? Ostame raieõigust ning teostame iseseisvalt raietööd teie metsamaal, makstes alati metsamaterjali eest õiglast hinda. Vaadake meie pakkumist lähemalt.

Metsa istutamine

Olete teostanud raietöid ning soovite abi metsakinnistu taasmetsastamisel? Aitame teid kõigi metsa istutamist hõlmavate protsessidega ning metsa istutamisega. Lugege pikemalt metsa istutamisest.

Metsa ost, metsamaa müük ja metsandusteenused aastast 2008

AA Metsandus OÜ on kodumaisel kapitalil põhinev metsafirma

Meie põhitegevuseks on metsakinnistute ost- ja majandamine. Ostame kokku nii metsa, kui põllumaad ning hoolitseme, et mets kasvaks terve ja tugev ning põllumaa oleks rentimiseks valmis. Lisaks metsa ostule, pakume ka laialdaselt teenuseid, nagu kinnistute taasmetsastamine, või metsamajandamiskavade koostamine meie taksaatori poolt. Samuti aitame teid kõigis metsanduslikes küsimustes, kui teil neid peaks olema.

Metsa ost

Müües oma metsakinnistu meile, saate esiteks veenduda, et teie mets on heades kätes ning oleme kindlad, et saame teile pakkuda turu kõrgeimat hinda. Meie eelmise aasta keskmine metsa hektari ostuhind oli rohkem kui 3500€ ning Eesti keskmine metsa tehingute hektari hind 3100€. Et saada metsa ostu hinnapakkumine, saatke meile hinnapäring, kasutades selleks allolevat kontaktivormi, või kontakteerudes meiega otse.

Raieõiguse ost fikseeritud hinnaga

Ostame raieõiguse teie metsakinnistul! Soovite saada teie poolt majandatud metsast kasumit, või realiseerida juba küpset metsa? Olete õiges kohas. Meil on isiklik masinapark ning tuleme toime ka kõige keerulisemate raietööde teostamisel. Raieõiguse müük fikseeritud hinnaga tähendab, et olenemata puidu hinna kõikumistest, saate te hinna, mille lepime kokku tehingut sõlmidse. Raieõiguse müük fikseeritud hinnaga on metsaomanikule kõige kindlam variant.

Põllumaa ost

Lisaks metsa majandamisele, on üks meie põhitegevusi põllumajandusliku maa kokkuost, harimine ning rentimine. Ostame põllumajanduslikku maad pikaajalise investeerimisplaani alusel ja saame teile pakkuda kõrgemat hinda, kui suur enamus teistest pakkujatest. Kui soovite müüa põllumaad, saatke meile hinnapäring, kasutades selleks kontaktivormi ning võtame teiega ühendust järgmise kahe tööpäeva jooksul.