Raieõiguse Müük

Ettevõttest

AA Metsandus OÜ on Eesti kapitalil põhinev metsafirma

Oleme metsandusvaldkonnas tegutsenud ettevõttena juba rohkem kui 10 aastat ning tegeleme metsamajanduslike töödega jälgides pikaajalist plaani. Meie ettevõttes töötavad metsandusalase haridusega inimesed ning meie palgal on lisaks metsandusspetsialistidele ka kaks taksaatorit ning professionaalne metsamaakler. Seda kõike ikka selleks, et saaksime teile pakkuda kvaliteetset teenust ning panustada Eesti metsandusse pikaajaliselt.

Metsakinnistu müük usalda eksperdile!

Metsakinnistute ost ja majandamine on olnud meie põhitegevuseks algusaegadest saadik. Seepärast saate kindlad olla, et peale metsa müüki on teie metsakinnistu heaperemeheliku omaniku käes.

Kui teil tekkis huvi meie teenuste vastu, või muid küsimusi, saate meiega ühendust helistades meile, või saates küsimuse(d) läbi kontaktivormi.

Võta meiega ühendust!

Metsandusteenused

Metsa Müük

Soovite müüa metsa või metsamaad? Olete õigel metsa ostu kodulehel, lugege pikemalt, kuidas saada oma metsa eest parim hind ning küsige müügisoovi korral kindlasti metsa müügi hinnapakkumist ka meie käest.

Põllumaa Müük

Soovite müüa põllumaad? Ostame kokku põllumaid igas suuruses üle terve Eesti. Kui soovite oma põllumaa eest saada õiglast ja turuhinnale vastavat pakkumist, küsige hinda kindlasti ka meie käest!

Raieõiguse Müük

Soovite müüa raieõigust teie metsakinnistul? Ostame raieõigust ning teostame iseseisvalt raietööd teie metsamaal, makstes alati metsamaterjali eest õiglast hinda. Vaadake meie pakkumist lähemalt.

Metsa istutamine

Olete teostanud raietöid ning soovite abi metsakinnistu taasmetsastamisel? Aitame teid kõigi metsa istutamist hõlmavate protsessidega ning metsa istutamisega. Lugege pikemalt metsa istutamisest.